Tel.: +420 775 249 670

_WED4984i2„Tanec je píseň těla…“ [Marta Graham] …a protože neumím zpívat, tančím.
Tanec mě baví už od malička. K tanci mě přivedla má dlouholetá kamarádka, skvělá tanečnice a lektorka, která je shodou okolností i majitelka tohoto tanečního studia.
Moje taneční kariéra započala v roce 1998 v taneční a dramatické škole manželů Bartůňkových. Zde jsem navštěvovala lekce moderního tance pod vedením Moniky Strnadové. Jak šel čas, postupně jsem objevovala i další styly tance jako step, balet, street dance, capoeira, salza nebo jazz.
V roce 2007 jsem přešla do nově založeného tanečního studia No Feet, kde jsem prohlubovala své taneční a pohybové dovednosti. Zúčastnila jsem se několika seminářů, workshopů, soutěží a vystoupení, které mě posunuly o velký kus vpřed.
V posledních letech mého tanečního působení, jsem si sama v sobě uvědomila, kterým směrem se chci ubírat a tím je určitě jazz. Jazz je tanec, který v sobě skrývá více tanečních stylů (step, moderní tanec, muzikálový tanec, twist atd.), které se mezi sebou proplétají, snoubí a vzniká tím tak báječná kombinace. Když ho tančím, naplňuje mě a inspiruje zároveň. Ráda bych se o tyto pocity podělila i s dalšími a roztančit tak nejen naše těla, ale i mysl a srdce…